שיפור יחסי המין בנישואין

Improving Marital Sex

על שיפור יחסי המין בנישואין

רבים מחפשים מידע וכלים לשם שיפור יחסי המין בנישואין בגלל תחושות של חוסר סיפוק מיחסי המין כזוג נשוי. מומלץ לכל אדם שנמצא בזוגיות ממושכת, לעבוד על שיפור יחסי המין בנישואין, לטובת מימוש של חיי מין מלאים ומספקים לשני בני הזוג. הדבר הראשון שכדאי להתחיל ממנו, הוא בניהול שיח כנה, על המצב המיני הנוכחי עם הצד השני.

חשוב להבהיר בשיחה זו, כי אתם מאמינים בקשר הזוגי ורוצים לצאת למסע חיפוש משותף של דרכים לשם שיפור יחסי המין בנישואין שלכם. בשיחה שכזו חשוב להפגין את אמונתכם, בעתיד הקשר ולהסביר שלא מדובר חלילה, על חוסר באהבה או במשיכה מינית.

מימוש פנטזיות

לשיתוף ולהגשמת פנטזיות מיניות של כל אחד מבני הזוג יש פוטנציאל עצום לאיכות ותדירות יחסי המין ולמעשה ניתן כך להביא לכדי שדרוג יחסי מין בנישואין באופן מהפכני.

ראשית יש לשחרר את הפחד והחששות של שני הצדדים מפני עצם שיפת הפנטזיות האישיות בפני הצד השני. חשוב להחליט כי כל פנטזיה, בין אם היא ניתנת למימוש או אם לאו, מותר לדבר עליה בצורה גלויה. חשוב לבהיר מראש שעצם השיתוף לכשעצמו לא מחייב את המימוש בפועל. השיחה על הפנטזיות המיניות של כל אחד ואחת הוא לכשעצמו יכול במקרים רבים לעורר מינית את הצד השני. יש להחליט ביחד אם לנסות ולגוון את היחסים, תוך מימוש בפועל של הפנטזיה או מוטיבים מתוכה.

שחור וארגמן מציעים לך איך לשדרג את חיי המין!
לתיאום פגישת ייעוץ עם יועץ זוגי מיני של שחור וארגמן, התקשרי עכשיו !

ידע חדש

רכישת ידע וכלים חדשים בצורה משותפת על מיניות ויחסי מין, יכולה להיות דרך מעולה עבור שדרוג יחסי מין בנישואין ובכלל. ניתן לקרוא ספרי הדרכה של מומחים על מיניות ולשוחח על הרעיונות השונים, באופן כנה ופתוח. כלי נוסף עבור שיפור יחסי המין בנישואין יכול להיות התנסות בשינוי התנוחות הרגילות של בני הזוג במהלך יחסי המין. ניסוי ותהייה ללא מבוכה בתנוחות לא מוכרות, יכולים להיות חוויה, מהנה, מגרה, מעשירה ומלמדת עבור שני הצדדים. חשוב להיות ערניים לצד השני, גם בהקשבה לפנטזיות והרצונות בהתנהלות המינית וגם במהלך היחסים עצמם. חשוב לשים לב מה גורם הנאה לצד השני ולהתמיד בכך ולהפך.

שיפור יחסי המין בנישואין עם בגדים ואביזרים

אם אתם מחפשים דרכים להביא לכדי שיפור יחסי המין בנישואין אולי תמצאו כיוונים מתאימים, כאן באתר של שחור וארגמן. באתר מגוון של בגדים סקסיים למתחילים ואביזרי מין רבים נוספים, שיכולים לסייע לכם להגיע ליחסי מין עשירים ומלאים יותר. באתר שחור וארגמן ניתן לבצע קנייה דיסקרטית ומאובטחת ולקבל את המוצרים במשלוח עד הבית.

איך לשדרג את חיי המין