מסיכת סאדו

BDSM Mask

מוצרי הלבשה

על התפקיד של מסיכת סאדו במשחקי שליטה


מסיכת סאדו נכללות בפנטזיות המיניות של רבים, שמחפשים לגוון את מערכות היחסים שלהם עם משחקי תפקידים מבוססי שליטה. ישנם כאלה שעבורם מסיכת סאדו ממלאות תפקיד של פנטזיה בזמן אוננות אך מספר הולך וגדל של זוגות מגלה את הריגוש המיני של הכנסת אביזרי מין לסקס עצמו, כמשחק מקדים או לאורך האקט המיני כולו.


פנטזיות שליטה


כשמדובר על פנטזיות מיניות בקרב נשים מחקרים מציינים שכשישים אחוז מהנשים מדווחות על רצון להישלט במהלך גיוון יחסי המין. חובבי משחקי השליטה ישתמשו במקרים רבים עם מסכת עיניים מעור כחלק מהפנטזיה הסאדו מאזוכיסטית. מסכות סקסיות ממלאות תפקיד חשוב בכניסה לדמויות ובהגדרת התפקידים שכל אחד לוקח המהלך המשחק.

גבולות

במשחקים אלו חשוב להגדיר את היטב את הגבולות של הצדדים, מהם התפקידים שכל צד ממלא, על מנת לממש יחסי סאדו מזוכיזם שפויים ומהנים ולא לגלוש ליחסי מין מתעללים. חשוב לנהל מעין משא ומתן על מנת שכל צד יבין מה האחר מעוניין בו ולהגיע להבנה מקדימה לגבי המותר והאסור בחוויה המשותפת.

מלכה ועבד

מלבד מסכות סקסיות במשחקי שליטה רבים נעשה שימוש גם בשוטים. משחקי מלכה ועבד הם מהפנטזיות המיניות הנפוצות במשחקי מין ויכולים למלא תפקיד חשוב במשחק המקדים לקראת יחסי מין מלאים. שוטים למשחקי שליטה ומסיכות מעוררים את החשק המיני אצל חובבי הז’אנר ופותחים בפני המשתתפים בהם, עולם חדש מלא בתשוקה ופנטזיה.

כאשר את והגבר שלך מתנסים בפעילות מינית חדשה, אתם מעלים את התשוקה אחת של השני בצורה מושלמת!

להישאר בדמות

השימוש עם מסכת עיניים מעור ושוט הצלפה תלוי באופן בחירת הדמות למשחק הפנטזיה. חשוב לבחור את הדמויות באופן שיעורר את המתח המיני ויגשים את הפנטזיות שקשורות לכוחניות ושליטה. בכדי שמשחק התפקידים ייתפס כאמין עבור שני בני הזוג, במהלך המשחק חשוב להישאר בדמויות השונות עם האביזרים כמו, מסיכת סאדו לאורך כל המגע המיני.

מסיכת סאדו