ייעוץ זוגי מיני

Sexual couple counseling

לא מעט זוגות מתלוננים על שינוי לרעה שחל בזוגיות שלהם על רקע תדירות או איכות חיי המין שלהם. ייעוץ זוגי מיני נועד לעזור לזוגות הללו לשפר את חיי המין שלהן ועל ידי כך ללמוד לחוות מחדש ריגוש ויחסים מלאים ומספקים. אל לנו לשכוח כי מיניות היא חוויה דינאמית שיכולה להשתנות עם השנים. חיי מין מושפעים מגורמים שונים ורבים במהלך החיים.

הרבה פעמים נסיבות רגשיות, אישיות או פיזיות עשויות להשפיע הן על התדירות והן על איכות חיי המין. במקרים אלה, ייעוץ זוגי מיני יכול מאוד להועיל. לסוג ולאיכות הקשר הזוגי יש השפעה ישירה על חיי המין שלהם, רובנו מבינים את זה היטב, לכן כאשר מתעוררים קשיים בחיי מין, כדאי ומומלץ לפנות לקבלת ייעוץ זוגי מיני.

ייעוץ כזה יעזור לכם להבין כי החוויה המינית קשורה בקשר ישיר לאינטימיות בין בני זוג, להתמסרות, לתקשורת ואף לחשיפה.

ייעוץ זוגי מיני

התובנה ברורה – אין סיבה להשאר ביחסים עכורים, אין סיבה לוותר על תשוקה, אפשר לנהל חיי מין זוגיים בצורה אחרת וכדאי להתחיל כבר עכשיו.

שחור וארגמן מציעה לכם ייעוץ זוגי מיני מקצועי לכל מי שמבקש לשפר ולשדרג את חיי המין שלהם. מי שהקימה את שחור וארגמן היא אשת חינוך, אם ובת זוג אשר שנים רבות חיה חיי שגרה אפורים ומשעממים כמתבקש על פי נורמות חברתיות מקובלות. המסע האישי שעברה, הביא אותה להבין כי אין סיבה אמיתית להימנע מריגושים בחיין המין שלנו. לכל אשה ולכל גבר יש זכות מלאה להנות, להתרגש ולגלות את עצמם ואת גופם בכל יום מחדש. אל תתנו לזוגיות שלכם להתדרדר ולפגוע ביחסי המין שלכם. אל תתנו לעומס ולאינטנסיביות של החיים להשכיח מכם מה באמת חשוב. אינטימיות זוגית מושתתת על אינטימיות רגשית, על פתיחות, על אמון הדדי, על התמסרות, אסור לנו לשכוח את זה. ככל שהקשר הזוגי הוא יציב, חזק, פתוח ובעל עומק, כך יגדלו הסיכויים לחיין מין מספקים וטובים. גם אם מתרחש קונפליקט בין בני הזוג, יועץ זוגי מיני של שחור וארגמן יכול לעזור לכם לפתור אותו.