ייעוץ וטיפול מיני

Sexual couple counseling

מחפשים פתרונות במיטה?
במיטה אתם לא תמצאו פתרונות אלא בעזרת ייעוץ וטיפול מיני מקצועי!

יועצת לזוגיות ומיניות תכוון אתכם להגברת התשוקה בכל מפגש אינטימי שלכם ולהתאמת המפגשים האינטימיים לחיי היום יום שלכם. איך זה מתבצע? מה אתם צריכים לעשות? דבר ראשון שאתם צריכים לעשות, הוא להעלות את המודעות לכך שהתאווה המינית קיימת אצלכם גם אם עכשיו זה הדבר האחרון שאתם מרגישים.

ייעוץ מיני עם ניסיון

כדאי לפנות ליועצת מינית עם ניסיון אשר יודעת להתאים את הפתרונות במיוחד לשגרה היום יומית שלכם. חשוב לדעת כי לא כל דבר שעוזר לזוג מסויים מבחינת מיניות וזוגיות, מתאים לכל אחד אחר.

מתי צריך לפנות לייעוץ זוגי מיני?

אחת השאלות שעולות אצל זוגות רבים היא – מתי זה הזמן הנכון לפנות לייעוץ זוגי מיני? בכדי לענות על השאלה הזו, אתם צריכים לענות לעצמכם על השאלות הבאות:

  • מתי עשיתם אהבה בפעם האחרונה?
  • זוכרים איפה עשיתם אהבה בפעם האחרונה?
  • מתי התחבקתם במיטה בפעם האחרונה?
  • האם ניסיתם לגוון בדרך שלכם לעשות אהבה?

אם קשה לכם לזכור מתי הייתה הפעם האחרונה ואיפה זה היה, מתי התחבקתם כמו זוג אוהבים במיטה והאם בכלל ניסיתם לגוון את החיים המיניים שלכם, אז אתם מתאימים בדיוק לטיפול מיני עם יועצת לזוגיות ומיניות.

אם אתם מרגישים שזה הזמן לטפל בבעיות המיניות שלכם, אל תהססו ופנו כבר עכשיו אלינו, זה רק יעשה לכם טוב...

כמה עולה יעוץ מיני לזוגות?

ייעוץ מיני לזוגות מתומחר בהתאם לניסיון היועצת או היועץ, זמן הפגישה שלכם בייעוץ ומספר המפגשים הכללי. אם בחרתם לגשת לייעוץ וטיפול מיני, היועצים של שחור וארגמן הם הפתרון עבורכם! שחור וארגמן מזמינים אתכם לקבוע ייעוץ לזוג עם יועץ או יועצת לזוגיות ומיניות. אם אתם מרגישים שזה הזמן לטפל בבעיות המיניות שלכם, אל תהססו ופנו כבר עכשיו ליועץ או יועצת לזוגיות ומיניות של שחור וארגמן.

ייעוץ וטיפול מיני עם היועצים של שחור וארגמן

 שחור וארגמן מציעים לכם ייעוץ מקצועי לזוג ובנוסף, גם גישה לחנות ייחודית של הלבשה סקסית ואביזרים נלווים לשיפור חיי המין שלכם. דרך האתר שחור וארגמן תוכלו לתאם תור לייעוץ

לזוגיות ומיניות עם יועץ או יועצת זוגית ולרכוש את האביזרים הייחודים של האתר ולהשתמש בהם בכל מפגש אינטימי, לאחר שתקבלו כמובן הדרכה מהיועצים של צוות שחור וארגמן. 

ייעוץ וטיפול מיני