חנות אביזרי מין

Sex Accessories Store

אביזרי מין

על חנות אביזרי מין המתאימה לתקופה הנוכחית

אם בעבר כשאנשים חשבו על חנות אביזרי מין הם לרוב, העלו על דעתם את הסטיגמה הסליזית של חנות סקס במרתף חשוך עם אנשים מפוקפקים, הרי שכיום הדברים שונים לחלוטין. הפופולריות של אביזרי מין במיינסטרים של ציבור הרחב והזמינות שלהם באתרים חדשניים, להזמנות ישר לבית הלקוח, כגון האתר של שחור וארגמן שאתם בו כרגע, משנים לחלוטין את הנגישות והתפיסה לגביהם. כיום הזמינות של חנות אביזרי מין והקנייה בהם הינה קלה ונעימה מתמיד.

יחסי שליטה

רבים מאלו המחפשים לגוון ולהעשיר את יחסי המין שלהם, מתעניינים בתחום הבדסמ, יחסי כניעה ושליטה. במחקרים שנעשו בנושא של פנטזיות מיניות, נמצא שכ60% מהגברים מפנטזים על יחסי מין בהם הם השולטים וכ65% מהנשים מפנטזות על יחסי מין בהן הן נשלטות. פנטזיות ממלאות תפקיד בזמן אוננות ובהייה כמובן, אך גם במהלך הסקס עצמו, במיוחד אצל נשים שבזמן האורגזמה חוות פעילות מוחית מוגברת וחזקה מגברים. במקרים רבים בפנטזיות אלו נעשה שימוש עם שוט סאדו לשם מימוש הדומיננטיות של הצד בשליטה, כמו גם עם ספאנקרים למשחקי ענישה וכדומה.

קוד מוסכם

ביישום הפרקטיקה הסאדו מאזוכיסטית, נהוג להקפיד על קוד מוסכם בעת השימוש עם שוט אירוטי ואביזרים נוספים כגון, ספאנקרים שעיקרם שמירה על סקס שפוי, בטוח בריאותית ובהסכמה לאורך כל היחסים. חשוב לשמור לאורך הסשן על התפקידים שכל אחד לוקח ולהישאר בתוך הגבולות, שהוסכמו מראש על שני הצדדים. שוט אירוטי יכול לגרום לרמות כאב, שיכולות להתאים לגירוי אך גם הרבה מעבר. בכל שימוש עם שוט רצועות שחור יש להיזהר, שלא לגרום לכאב חזק מידי, שעלול לחסל את הלבידו ואף לפגוע פגיעה של ממש. חשוב שמילת הקוד לסיום הסשן תוגדר באופן שאינו משתמע לשני פנים ולהקפיד על הפסקה מדיית, עם השמעתה. יש גבול ברור בין יחסי שליטה להתעללות ואין לחצות אותו.

כאשר את והגבר שלך מתנסים בפעילות מינית חדשה, אתם מעלים את התשוקה אחת של השני בצורה מושלמת!

חנות אביזרי מין עבור אביזרים למשחקי שליטה

אם אתם מתעניינים באביזרי מין, כגון שוט סאדו למשחקי שליטה, כדאי לכם להכיר את חנות אביזרי מין של שחור וארגמן. האתר מציע מגוון רחב של אביזרים, בין היתר, שוט רצועות שחור לרכישה מאובטחת ועם משלוח דיסקרטי עד לבית הלקוח. ניתן ליצור קשר עם צוות החנות באתר ולהתייעץ בדיסקרטיות, לגבי האביזרים שהכי יתאימו למשחקים האישיים שלכם.

אביזרי BDSM