העצמה נשית מינית

sexual empowerment

העצמה נשית מינית פירושה מיניות משוחררת, מלאה ומספקת, נטולה כל עכבה. מטרתה של העצמה נשית מינית היא יצירת איזון והרמוניה, הגשמה ושמחה על מנת לחיות חיי מין טובים ומלאים.

שיפור התפקוד המיני של האישה ניתן לבצע במגוון דרכים, אחת מהן היא תלבושת סקסית.

שחור וארגמן היא חנות שמשווקת תלבושות סקסיות שמשדרגות משמעותית את החוויה המינית. בחנות ניתן למצוא מגוון רחב של פרטי לבוש למין, כמו בגדי ויניל, בגדים סקסיים, בגדים חשופים, הלבשה תחתונה ועוד אביזרים נלווים כמו כיסויי עיניים, מסיכות, שוטים ועוד.

מדובר בכלי אפקטיבי ומהיר להשגת השינוי הרצוי, כלי שעוזר להשתחרר לא רק פיזית אלא גם רגשית.

אני מאמינה שהמיניות מתחילה בתחושה הפנימית של כל אישה, ביכולת שלה להרגיש בטוחה בעצמה, סקסית ונשית. אני מזמינה אותך לאפשר לעצמך ביטוי גופני מלא ומשוחרר.

הבאת מודעות לגוף האישה הוא אמצעי יעיל של העצמה נשית מינית. כולנו נולדים יצורים מיניים, אך עם השנים, תוך מרוץ החיים, גידול ילדים, דאגה לפרנסה וכו' אנו עלולות לאבד את המיניות שלנו. כאשת חינוך, שמלווה נשים וילדיהן, כאמא לשני ילדים משל עצמי ועוד שני ילדים של בן זוגי, כאשה חוקרת את עצמה ואת סביבתה , גיליתי כי חלק ניכר מהתפיסה המינית שלנו תלוי באופן החינוך אותו קיבלנו, שהוא רחוק מלהיות בעד העצמה נשית מינית.

את חיי הנישואין שלי חייתי על פי נורמות חברתיות שהוכתבו על ידי ההורים והסביבה. כמו מרבית הנשים סביבי, חונכנו על פי מסלול ברור וידוע מראש. בהתאם לכך, חיי המין שלנו נראו משעממים, רק בגלל שמישהו החליט שכך זה נכון.

במהלך השנים, בהן עברתי מסע אל תוך עצמי, הבנתי שכדי לאהוב אחרים עלי קודם כל ללמוד לאהוב את עצמי. כאשר התובנה הזו התבהרה לחלוטין, היא סללה את הדרך למסלול חדש, שונה, מעניין, סוער וחוויתי.

מצאתי את עצמי במסע לגילוי עצמי, כל יום מחדש. כך נולד שחור וארגמן, מקום בו תמצאו הלבשה סקסית לנשים , אביזרים נלווים, ועוד. יש לי רצון עז לאפשר לכל אישה לחוות מיניות בריאה, מרגשת, להרגיש ולהעז.

העצמה מינית נשית